Hírek
2021. Október 14. 11:03, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
A Hungarikum Gála zárja a vadászati világkiállítást

Bemutatók és filmvetítések után a Hungarikum Gálával zárul a \"One With Nature\" Vadászati és Természeti Világkiállítás Budapesten - közölte a rendezvény sajtóirodája az MTI-vel csütörtökön.
Az A pavilon színpadán 12 órától a Vadonvilág - Gróf Széchenyi Zsigmond nyomában, 15 órától a Kittenberger - Az utolsó vadászat, 16 órától a Rangers in Action - Akcióban a természet őrzői, 17.30-kor pedig a Fekete István életét bemutató dokumentumfilm, A bereki ember látható. A filmvetítések között A megőrzött vadont, a Tíz park ezernyi titka című sorozatot, illetve a nemzetközi kiállítók bemutatkozó kisfilmjeit vetítik.
A Kincsem Parkban ugyancsak 12 órától lovas-, agarász-, elöltöltő fegyveres, solymász- és vadászíjász bemutatót láthat a közönség.
A D pavilonban 13 órától vadászkürt-bemutatót, 14 órától világzenei koncertet rendeznek. 15.30-tól Koncz Istvánnal, a Vadász Irodalmi Klub elnökével beszélget Csöre Gábor. A színpadi műsort záró Hungarikum Gála 17 órakor kezdődik - írták.
A világkiállítás utolsó napjáról a https://onewithnature2021.org honlapon lehet tájékozódni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld
Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát
Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok
2025. Április 16. 07:30, szerda | Belföld
Versenyfelügyeleti eljárást indított a GVH a Spar és az Auchan ellen
2025. Április 16. 07:28, szerda | Belföld
Tízből hat általános iskolás diák szakképzési intézményt választ
Már tízből hat diák az általános iskola nyolcadik évfolyama után szakképzési intézményt választ a továbbtanulásra
2025. Április 16. 07:25, szerda | Belföld
Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antalt a szankciós listáról
Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető minisztert a szankciós listáról, ami világosan bizonyítja azt, hogy más szelek fújnak Washingtonban