Hírek
2021. Július 07. 15:06, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
A szezon végéig lesz elsősegélynyújtó szolgálat a balatoni strandokon

Júliustól a szezon végéig lesz elsősegélynyújtó szolgálat a balatoni strandokon - közölte a Magyar Vöröskereszt szerdán az MTI-vel.
A közlemény szerint tizenkilenc balatoni strandon több mint 300 fiatal önkéntes teljesít szolgálatot augusztus 22-ig minden nap 10 és 18 óra között.
Jelezték, hogy az önkéntesek tavaly mintegy 3000 esetben segítettek a nyaralóknak. A leggyakoribb esetek a kagyló okozta vágás, a rovarcsípés és sportsérülések voltak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 10. 09:13, csütörtök | Belföld
Magyar módszerrel a kiégés ellen
Téged milyen tényezők mozgatnak munkád során? Szeretnéd, ha a fizetésed mellett egyéb módokon is elismernének? Légy része egy magyar módszer kidolgozásának, és értékes nyereményeket is bezsebelhetsz!
2025. Április 10. 07:11, csütörtök | Belföld
Kitartóan veszik az államkötvényt a magyarok
ÁKK: töretlen a lakosság bizalma az állampapírok iránt.
2025. Április 10. 07:09, csütörtök | Belföld
Nagy István: továbbra sincs új kitörés, a kormányülésen is napirenden volt a védekezés
Továbbra sincs új kitörés, eredményes védekezés a ragadós száj- és körömfájás ellen - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra szerdán feltöltött videóban.
2025. Április 10. 07:08, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor megállapodott a telekommunikációs szolgáltatókkal
A nagy telekommunikációs szolgáltatók nem emelik áraikat jövő július 1-jéig, az a szolgáltató, amely az idén már emelt, visszaviszi árait a január 1-jei szintre