Hírek
2017. Október 17. 07:08, kedd |
Belföld
Forrás: police.hu
Bírósági tárgyalóteremben akart drogot átadni

A debreceni rendőrök vádemelési javaslattal fejezték be a nyomozást a pálfai férfival szemben.
A Debreceni Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya új pszichoaktív anyaggal visszaélés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást F. Ádámmal szemben. A gyanúsított április 12-én a Debreceni Járásbíróság egyik tárgyalótermében újságpapírba csomagolt zöld növényi származékot akart átadni a mellette ülő barátjának, akit a büntetés-végrehajtási állomány tagjai őriztek. A cselekményt az őrök észrevették és felszólították a férfit, hogy a kezében lévő anyagot mutassa meg és tegye le a tárgyalóasztalra. A helyszínre érkező rendőrök a férfit elfogták és a Debreceni Rendőrkapitányságra előállították, a kábítószergyanús anyagot pedig lefoglalták. F. Ádám a bűncselekmény elkövetését elismerte. A férfi vallomásában elmondta, hogy barátja kérte meg arra, hogy vigyen neki kábítószert, amit a bíróságon akart átadni részére.
A rendőrség a férfival szemben – szakértő bevonásával – folytatott nyomozást a napokban befejezte és az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal továbbította a járási ügyészség részére.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld
Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát
Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok
2025. Április 16. 07:30, szerda | Belföld
Versenyfelügyeleti eljárást indított a GVH a Spar és az Auchan ellen
2025. Április 16. 07:28, szerda | Belföld
Tízből hat általános iskolás diák szakképzési intézményt választ
Már tízből hat diák az általános iskola nyolcadik évfolyama után szakképzési intézményt választ a továbbtanulásra
2025. Április 16. 07:25, szerda | Belföld
Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antalt a szankciós listáról
Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető minisztert a szankciós listáról, ami világosan bizonyítja azt, hogy más szelek fújnak Washingtonban