Hírek
2013. Február 20. 08:11, szerda |
Helyi
Forrás: Tóth Erzsébet
Csárdástól a bécsi keringőig

2013. február 16-án nagy közönséget vonzott a kaposszekcsői
7 és 8 osztályosok Koszorúcska bálja.
Az igazi bálteremmé varázsolt sportcsarnokban 38 első bálozó mutatta meg tánctudását, dícsérve tánctanáruk, Schlégli Júlia munkáját. A bemutató csárdással kezdődött, majd ezt a latin és standart táncok követték. Befejezésül minden tánciskolás szülőjével vagy valamelyik hozzátartozójával egy bécsi keringőt táncolt el. A bemutató után következett az igazi bál, a tombolasorsolással megszakítva. Az "első" bálozók és vendégeik éjfélig ropták nagyon jó hangulatban.
A 7. 8. osztályosok köszönetet mondanak a tánciskola megszervezéséért és a bál megrendezéséért osztályfőnökeiknek Tillmann Ildikónak és Tillmann Ferencnek, szüleiknek, nagyszüleiknek, támogatóiknak. Külön köszönet Kaposszekcső Község és Jágónak Köség Önkormányzatának.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 17. 10:33, csütörtök | Helyi
Tolna vármegye tűzoltói 2025-ben is megküzdenek a lépcsőkkel
Április 12-én, szombaton a „Rollover” névre keresztelt lépcsőfutó bajnokság sorozat idei második versenyét bonyolították le a Balatonon.
2025. Április 15. 08:17, kedd | Helyi
A hónap műtárgya – Fekete István Múzeum Dombóvár
Április hónap műtárgyának Fekete István és Piller Edith esküvői meghívóját választotta a múzeum.
2025. Április 14. 08:43, hétfő | Helyi
Az Apáczai Csere János Technikum csapata nyerte a Buzánszky Jenő Emléktornát
A hagyományos Buzánszky Jenő emléktornát hat középiskolai csapat részvételével rendezték meg Dombóváron, az MMSZ Esterházy Miklós Technikum műfüves pályáján.