Hírek
2020. Október 06. 15:09, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok - illusztráció: pixabay
Égő házból mentettek a csepeli rendőrök

Egy családi ház fürdőszobája gyulladt ki a fővárosban, a XXI. kerületben.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába október 5-én 8 óra 28 perckor érkezett bejelentés arról, hogy Csepelen egy családi ház fürdőszobájában tűz keletkezett – közölte a rendőrség.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság XXI. Kerületi Rendőrkapitányság körzeti megbízottjai tíz percen belül a helyszínre érkeztek. Németh Béla r. zászlós és Győri Ferenc r. főtörzsőrmester a házban élő 48 éves speciális gondoskodást igénylő férfit kimentették a lakásból és további ellátása céljából átadták a mentőszolgálat munkatársainak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 18. 09:47, péntek | Belföld
ÉKM: jó tempóban halad a Déli Körvasút 2. ütemének építése
Jó tempóban halad a Déli Körvasút 2. ütemének építése, a beruházás az elmúlt 100 év legjelentősebb budapesti vasútfejlesztése
2025. Április 18. 09:46, péntek | Belföld
NAV: érdemes minél előbb kiegészíteni bevallásukat azoknak, akiknek visszajár adó
2025. Április 18. 09:45, péntek | Belföld
Meteorológia: Mezőkovácsházán 30,6 Celsius-fok volt csütörtök délután
Csütörtökön először haladta meg a hőmérséklet Magyarországon ebben az évben a 30 Celsius-fokot - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán.
2025. Április 18. 09:44, péntek | Belföld
Kora nyárias időjárás várható a húsvéti hosszú hétvégén
Nagypénteken még több hullámban várható zápor, zivatar és a hőmérséklet is kissé visszaesik, de ezt követően nagyrészt napos, kora nyárias idő várható a húsvéti hosszú hétvégén, 20-26 Celsius-fok feletti maximumokkal