Hírek
2012. Január 03. 08:06, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség
Fagyhalál: 58 áldozat

Magyarországon 2011. október 8. és 2012. január 2. között 58-an távoztak az élők sorából kihűlés miatt, köztük tizenkét nő - jelentette a Magyar Szociális Fórum hétfőn.
Az adat annak dacára is megdöbbentő, hogy a fagyhalálban elhunytak száma csökkenő tendenciát mutat a múlt év azonos időszakához képest. Tavaly január 4-ig száztizen hűltek ki a szabad ég alatt, illetve fűtetlen otthonukban.
Ugyanakkor nem tartalmazza azoknak a számát, akik kórházba szállításuk után haltak meg, mert már nem tudtak segíteni rajtuk. A végzetes kihűlés miatt kórházba került és ott meghalt emberek számát az MSZF 20-30 főre becsüli.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld
Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát
Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok
2025. Április 16. 07:30, szerda | Belföld
Versenyfelügyeleti eljárást indított a GVH a Spar és az Auchan ellen
2025. Április 16. 07:28, szerda | Belföld
Tízből hat általános iskolás diák szakképzési intézményt választ
Már tízből hat diák az általános iskola nyolcadik évfolyama után szakképzési intézményt választ a továbbtanulásra
2025. Április 16. 07:25, szerda | Belföld
Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antalt a szankciós listáról
Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető minisztert a szankciós listáról, ami világosan bizonyítja azt, hogy más szelek fújnak Washingtonban