Városlista
2025. április 16, szerda - Csongor

Hírek

2018. Augusztus 14. 08:29, kedd | Belföld
Forrás: MTI

Halálos baleset miatt lezártak egy sávot Fonyódnál az M7-esen

Halálos baleset miatt lezártak egy sávot Fonyódnál az M7-esen

Halálos baleset miatt csak egy sávon halad Budapest felé az M7-es autópálya forgalma Fonyódnál - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság kedd hajnalban az MTI-t.

Egymásba rohant egy kamion és egy személygépkocsi az M7-es autópálya Budapest felé vezető oldalán, a 150. kilométernél. A balesetben egy ember meghalt, hárman megsérültek.
A műszaki mentés és a helyszínelés ideje alatt csak egy sávon halad Budapest felé az autósztráda forgalma - írták.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld

Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát

Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok

2025. Április 16. 07:28, szerda | Belföld

Tízből hat általános iskolás diák szakképzési intézményt választ

Már tízből hat diák az általános iskola nyolcadik évfolyama után szakképzési intézményt választ a továbbtanulásra

2025. Április 16. 07:25, szerda | Belföld

Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antalt a szankciós listáról

Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető minisztert a szankciós listáról, ami világosan bizonyítja azt, hogy más szelek fújnak Washingtonban