Hírek
2017. Szeptember 06. 15:40, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Háromezren maradtak víz nélkül Pomázon

Háromezer ember maradt víz nélkül Pomázon, mert meghibásodott egy nagynyomású vízvezeték - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője szerdán az MTI-vel.
Csámpai Attila elmondta, hogy a műszaki hiba miatt szünetel a vízszolgáltatás Pomázon. A szolgáltató a javítások idejére lajtos kocsikkal visz ivóvizet. A szakemberek már dolgoznak az üzemzavar elhárításán, a munkával várhatóan kora estére végeznek.
A szóvivő közlése szerint egy 10 centiméter átmérőjű nagynyomású cső hibásodott meg.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld
Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát
Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok
2025. Április 16. 07:30, szerda | Belföld
Versenyfelügyeleti eljárást indított a GVH a Spar és az Auchan ellen
2025. Április 16. 07:28, szerda | Belföld
Tízből hat általános iskolás diák szakképzési intézményt választ
Már tízből hat diák az általános iskola nyolcadik évfolyama után szakképzési intézményt választ a továbbtanulásra
2025. Április 16. 07:25, szerda | Belföld
Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antalt a szankciós listáról
Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető minisztert a szankciós listáról, ami világosan bizonyítja azt, hogy más szelek fújnak Washingtonban