Hírek
2013. Július 23. 10:10, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Használaton kívüli kútba esett egy kétéves gyerek Mezőladányban

Használaton kívüli kútba esett egy kétéves gyerek a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Mezőladányban, a kisfiú könnyebben megsérült - közölte a térségi katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője kedden az MTI-vel.
Takács Judit a hétfő délután történt esetről elmondta: a gyerek egy buszmegállóban lévő, régen kútként működő, nyolc-tíz méter mély üregbe esett bele. A kisvárdai tűzoltók mentőkötéllel emelték ki a kisfiút, akinek a zuhanás ellenére nem történt nagyobb baja, a mentők könnyebb sérüléssel szállították kórházba.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt
Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára
2025. Április 09. 07:36, szerda | Belföld
OGY - A kábítószer elleni fellépésről tárgyal a parlament
A kábítószer elleni fellépéssel kapcsolatos törvényjavaslatról tárgyal szerdán a parlament.
2025. Április 09. 07:33, szerda | Belföld
Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy a vámháború letérítsen minket az adócsökkentés útjáról!
A vámháború nem akadály, megcsináljuk Európa legnagyobb adócsökkentési programját - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden.
2025. Április 09. 07:32, szerda | Belföld
Amerikai nagykövet: egy potenciális aranykor előtt állunk a magyar-amerikai kapcsolatokban
Egy potenciális aranykor előtt állunk az amerikai-magyar kapcsolatokban, amelynek alapját a két ország vezetői közti szoros kapcsolat adja