Hírek
2018. Április 20. 10:57, péntek |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Hulladéktárolót rongált Dombóváron

Azonosították a rendőrök a fiatalkorú fiút, aki hulladéktárolókat inzultált.
A Dombóvári Rendőrkapitányság eljárást folytatott rongálás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy jágónaki lakos ellen.
A fiú a nyomozás adatai szerint 2018. április 13-a és 14-e között megrongált három hulladéktárolót Dombóváron oly módon, hogy azokba több alkalommal is belerúgott, melynek hatására letörtek róla a deszkák.
A rendőrök a nyomozás eredményeként azonosították, majd gyanúsítottként hallgatták ki a feltételezett elkövetőt, a 16 éves jágónaki fiatalkorút. A fiú a bűncselekmény elkövetését beismerte, az eljárás során szabadlábon védekezhet.
Az ügyben a további eljárást a Dombóvári Rendőrkapitányság Nyomozó Alosztálya folytatja le.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 17. 10:33, csütörtök | Helyi
Tolna vármegye tűzoltói 2025-ben is megküzdenek a lépcsőkkel
Április 12-én, szombaton a „Rollover” névre keresztelt lépcsőfutó bajnokság sorozat idei második versenyét bonyolították le a Balatonon.
2025. Április 15. 08:17, kedd | Helyi
A hónap műtárgya – Fekete István Múzeum Dombóvár
Április hónap műtárgyának Fekete István és Piller Edith esküvői meghívóját választotta a múzeum.
2025. Április 14. 08:43, hétfő | Helyi
Az Apáczai Csere János Technikum csapata nyerte a Buzánszky Jenő Emléktornát
A hagyományos Buzánszky Jenő emléktornát hat középiskolai csapat részvételével rendezték meg Dombóváron, az MMSZ Esterházy Miklós Technikum műfüves pályáján.