Hírek
2013. Április 10. 12:50, szerda |
Kék hírek
Forrás: MTI
Ketten meghaltak egy balesetben az 1-es úton Győr határában

Egy 71 éves asszony vezette azt a személyautót, amely frontálisan ütközött egy kisteherautóval szerda délelőtt az 1-es úton Győr határában. A sofőr és utasa a helyszínen életét vesztette - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense szerdán az MTI-t.
Kálmán Gabriella közlése szerint a személyautó eddig tisztázatlan okból áttért a menetirány szerinti bal oldalra, akkor következett be az ütközés. A rendőrség az érintett útszakasz lezárása mellett folytatja a helyszínelést. A Győr irányába közlekedőket a Nép utca, az Abda felé haladókat a Munkácsy út irányába terelik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 05. 07:47, szerda | Kék hírek
Azt is megverték Miskolcon, aki látta a verekedést
2025. Február 27. 06:00, csütörtök | Kék hírek
Az Iszlám Állam a német farsangi karneválok megtámadására szólította fel híveit
2025. Február 22. 08:20, szombat | Kék hírek
Az ügyészség 14 év fegyházat kért beismerés esetére az antifa támadások német vádlottjára
Az ügyészség 14 év fegyházbüntetés kiszabását kérte a 2023. februári, Budapesten történt antifa támadások német vádlottjára arra az esetre, ha beismeri a bűncselekmény elkövetését.
2025. Február 20. 08:03, csütörtök | Kék hírek
Vágujhelyi Ferenc: februárban debütál az adategyeztetés, a NAV új gazdaságfehérítő eszköze
Februárban indulnak a vállalkozásokat célzó, első adategyeztetések a NAV-nál, az újfajta - adózókat partnerként kezelő, transzparens - eljárással a csalárd adózók is könnyen kiszűrhetők