Városlista
2025. április 18, péntek - Andrea

Hírek

2012. Május 10. 07:00, csütörtök | Helyi
Forrás: Embersitsné Bóta Éva/APOK Belvárosi Általános Iskola

Közlekedési ismeretek: ismét remekeltek a Belvárosi diákjai

Közlekedési ismeretek: ismét remekeltek a Belvárosi diákjai

Május 4-én rendezték meg az országos közlekedésre nevelési verseny megyei döntőjét 3. és 7. évfolyamosok számára. A szekszárdi megmérettetés mindkét korcsoportban belvárosis győzelmet hozott.

A kerékpározás közlekedési, biztonsági és magatartási szabályaiból kellett bizonyítani felkészültségüket a tanulóknak. Kiválóan szerepeltek a dombóvári Belvárosi Általános Iskola diákjai: a harmadikosoknál Jágri István Csaba, a hetedikesek között Borók Roland ért el első helyezést.

Így aztán ők képviselhetik majd Tolna megyét az országos döntőn, amelyet Szeghalmon rendeznek meg. A megyei döntőre Embersitsné Bóta Éva tanárnő segítségével készültek fel.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 17. 10:33, csütörtök | Helyi

Tolna vármegye tűzoltói 2025-ben is megküzdenek a lépcsőkkel

Április 12-én, szombaton a „Rollover” névre keresztelt lépcsőfutó bajnokság sorozat idei második versenyét bonyolították le a Balatonon.

2025. Április 15. 11:00, kedd | Helyi

A BestByte Dombóvár legújabb, heti ajánlata

Best ajánlat!

2025. Április 15. 08:17, kedd | Helyi

A hónap műtárgya – Fekete István Múzeum Dombóvár

Április hónap műtárgyának Fekete István és Piller Edith esküvői meghívóját választotta a múzeum.

2025. Április 14. 08:43, hétfő | Helyi

Az Apáczai Csere János Technikum csapata nyerte a Buzánszky Jenő Emléktornát

A hagyományos Buzánszky Jenő emléktornát hat középiskolai csapat részvételével rendezték meg Dombóváron, az MMSZ Esterházy Miklós Technikum műfüves pályáján.