Városlista
2025. április 17, csütörtök - Rudolf

Hírek

2013. November 14. 12:37, csütörtök | Belföld
Forrás: technika.us

Lenovo Vibe Z - új 5.5 colos lépett a színre

Lenovo Vibe Z - új 5.5 colos lépett a színre

A Lenovo a minap mutatta be legújabb, 5.5 colos és dupla SIM-támogatású okostelefon-táblagép hibridjét, a Lenovo Vibe Z-t.

Két SIM-kártya kezelését is támogatja az új Lenovo Vibe Z okostelefon-táblagép hibrid, melynek legszembetűnőbb tulajdonsága az 5.5 colos, Full HD felbontású és 400ppi pixelsűrűségű IPS LCD érintőkijelző. Beljebb tekintve négymagos, 2.2GHz-es Snapdragon 800 processzor, 2GB RAM és Adreno 330 grafikus vezérlő fedezhető fel. Az Android operációs rendszert futtató készülék hátulján 13 megapixeles, Exmor-RS szenzorral bíró Sony IMX135 kamera található, mely a gyártó szerint rossz fényviszonyok között is kiváló minőségű képek készítésére alkalmas. Előre egy széles, 84 fokos látószöggel rendelkező kamera került.

A Lenovo Vibe Z a 4G/LTE hálózatot is támogatja, így nagy sebességű mobilinternetezésre is használható. Speciális, gyors betekintést engedő tok is piacra kerül az okostelefon-tablet hibriddel egy időben. A hírek szerint Kínában hamarosan már előrendelhető lesz, ára és nemzetközi megjelenési időpontja viszont egyelőre még nem ismert.

Címkék: Lenovo, okostelefon

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld

Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát

Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok

2025. Április 16. 07:28, szerda | Belföld

Tízből hat általános iskolás diák szakképzési intézményt választ

Már tízből hat diák az általános iskola nyolcadik évfolyama után szakképzési intézményt választ a továbbtanulásra

2025. Április 16. 07:25, szerda | Belföld

Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antalt a szankciós listáról

Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető minisztert a szankciós listáról, ami világosan bizonyítja azt, hogy más szelek fújnak Washingtonban