Hírek
2012. Augusztus 19. 15:26, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: MTI
Meghalt egy elgázolt kerékpáros a kórházba szállítása után

Kórházba szállítását követően meghalt egy 29 éves nő, akit egy autó ütött el Szegeden, a Dorozsmai úti kerékpárúton - közölte a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője vasárnap az MTI-vel.
Szenti Szabolcs elmondta: szombaton hajnalban a személygépkocsi Dorozsma felé haladt a külső sávban. Miután megelőzött egy a belső sávban közlekedő autót, hirtelen áttért a menetirány szerinti baloldalra, majd a kerékpárúton elgázolt egy biciklis nőt. Az autó és a kerékpáros is az árokba borult.
A mentők a 29 éves szegedi kerékpárosost súlyos, életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba, míg az autóból egy súlyos és két könnyű sérült került a Traumatológiai Klinikára. A szerencsétlenül járt biciklis a kórházba szállítását követően belehalt sérüléseibe.
A sofőr rosszullétel magyarázta a balesetet.
A rendőrség igazságügyi műszaki és orvosszakértő bevonásával büntetőeljárás keretében vizsgálja a baleset körülményeit - tette hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 05. 07:47, szerda | Kék hírek
Azt is megverték Miskolcon, aki látta a verekedést
2025. Február 27. 06:00, csütörtök | Kék hírek
Az Iszlám Állam a német farsangi karneválok megtámadására szólította fel híveit
2025. Február 22. 08:20, szombat | Kék hírek
Az ügyészség 14 év fegyházat kért beismerés esetére az antifa támadások német vádlottjára
Az ügyészség 14 év fegyházbüntetés kiszabását kérte a 2023. februári, Budapesten történt antifa támadások német vádlottjára arra az esetre, ha beismeri a bűncselekmény elkövetését.
2025. Február 20. 08:03, csütörtök | Kék hírek
Vágujhelyi Ferenc: februárban debütál az adategyeztetés, a NAV új gazdaságfehérítő eszköze
Februárban indulnak a vállalkozásokat célzó, első adategyeztetések a NAV-nál, az újfajta - adózókat partnerként kezelő, transzparens - eljárással a csalárd adózók is könnyen kiszűrhetők