Hírek
2020. Augusztus 14. 16:02, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok
Nagyszülei kertjében termesztette a kábítószert - VIDEÓ

A Sümegi Rendőrőrs munkatársai elfogtak egy 43 éves helyi lakost, büntetőeljárás indult ellene.
A Tapolcai Rendőrkapitányság kábítószer birtoklása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást egy 43 éves sümegi lakos ellen - közölte a rendőrség.
A férfi Sümegen, nagyszülei házának kertjében termesztette a kábítószert. A Sümegi Rendőrőrs munkatársai az elkövetőt 2020. augusztus 12-én délelőtt a helyszínen elfogták, előállították, majd gyanúsítottként kihallgatták. A férfi elismerte a bűncselekmény elkövetését. Kihallgatása során elmondta, hogy a kábítószermagokat külföldön vásárolta, majd ő maga ültette el és folyamatosan gondozta a kikelt növényeket.
A házkutatás során az ingatlan udvarának hátsó részében összesen 10 tő, különböző fejlettségi állapotú kábítószergyanús növényt találtak és foglaltak le a tapolcai rendőrök, valamint a tároló helyiségből további 6 tő szárítás alatt álló növény került elő. Az elkövető sümegi tartózkodási helyén is több tételnyi kábítószergyanús szárított növényt foglaltak le a nyomozók.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld
Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát
Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok
2025. Április 16. 07:30, szerda | Belföld
Versenyfelügyeleti eljárást indított a GVH a Spar és az Auchan ellen
2025. Április 16. 07:28, szerda | Belföld
Tízből hat általános iskolás diák szakképzési intézményt választ
Már tízből hat diák az általános iskola nyolcadik évfolyama után szakképzési intézményt választ a továbbtanulásra
2025. Április 16. 07:25, szerda | Belföld
Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antalt a szankciós listáról
Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető minisztert a szankciós listáról, ami világosan bizonyítja azt, hogy más szelek fújnak Washingtonban