Városlista
2025. április 17, csütörtök - Rudolf

Hírek

2016. Április 16. 08:24, szombat | Külföld
Forrás: mti

Nógrádi György: nem gyengült az Iszlám Állam

Nógrádi György: nem gyengült az Iszlám Állam

Nem gyengült az Iszlám Állam - mondta Nógrádi György biztonságpolitikai szakértő az M1 aktuális csatorna péntek esti műsorában.

Bár Irakban és Szíriában vesztett területeket az Iszlám Állam, de növelte befolyását Csecsenföldön, Nigériában, Maliban, Líbiában és a Sínai-félszigeten, így nem mondható, hogy gyengült volna - tette hozzá.

A francia labdarúgó Európa-bajnokság "hihetetlenül jó célpont" a terroristák számára, a hírek szerint ott is merényleteket tervez az Iszlám Állam, százszázalékos biztonság pedig nincs - figyelmeztetett a szakember.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 16. 07:31, szerda | Külföld

Amerikai különmegbízott: Putyin tartós békét szeretne

Meggyőző volt a múlt heti találkozó Vlagyimir Putyin orosz államfővel, lehetőség látszik az orosz-amerikai kapcsolatok átformálására és az orosz elnök végül kimondta, hogy a tűzszüneten túl tartós békét szeretne

2025. Április 14. 07:46, hétfő | Külföld

Az amerikai védelmi miniszter szerint történelmi megállapodások születtek az Egyesült Államok és Panama között a Panama-csatorna ameri

Az amerikai védelmi miniszter szerint történelmi megállapodások születtek az Egyesült Államok és Panama között a Panama-csatorna amerikai használatáról és a kínai befolyás visszaszorításáról.

2025. Április 12. 07:46, szombat | Külföld

Hszi Csin-ping: a vámháborúnak nincs győztese

2025. Április 12. 07:43, szombat | Külföld

Fehér Ház: Donald Trump különmegbízottja közvetlen tárgyalást folytat Vlagyimir Putyinnal a tűzszünet előmozdítása érdekében

Az amerikai elnöki különmegbízott Oroszországban közvetlen tárgyalást folytat Vlagyimir Putyin elnökkel az ukrajnai tűzszünet előmozdítása érdekében – közölte a Fehér Ház szóvivője pénteken.