Városlista
2025. április 18, péntek - Andrea

Hírek

2015. Október 22. 14:03, csütörtök | Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr Főkapitányság

Több mint fél kilogramm drogot foglaltak le két dombóvári személynél (videóval)

Több mint fél kilogramm drogot foglaltak le két dombóvári személynél (videóval)

Felszámoltak egy kábítószer-terjesztő hálózatot a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozói a Budapesti Rendőr-főkapitányság munkatársainak támogatásával.

A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság, valamint a Budapesti Rendőr-főkapitányság rendőrei 2015. október 21-én az éjszakai órákban összehangolt intézkedés eredményeként egy 40 éves dombóvári férfi fővárosi lakhelyén speedet, kokaint, marihuanát, valamint más kábítószergyanús anyagokat, továbbá kábítószer terjesztésével kapcsolatos tárgyakat foglaltak le.

A nyomozók a házkutatással egyidőben az épület előtt elfogtak egy 34 éves dombóvári férfit, aki jelentős mennyiségű kábítószert tartott magánál. A rendőrök a speedet lefoglalták, majd a férfi személygépkocsijának átvizsgálása során további kábítószergyanús anyagokat találtak.

A Rendőrök mindkét férfit előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki jelentős mennyiségre elkövetett kábítószer-kereskedelem bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. A gyanúsítottakat őrizetbe vették, majd kezdeményezték előzetes letartóztatásukat.

Az intézkedések során lefoglalt 626 gramm anyag szakértői vizsgálatát rendelték el.

A nyomozás további eredményeként Tolna megyében 2015. október 22-én a megyei főkapitányság munkatársai további hét lakcímen tartottak házkutatást, amelyek során csekély mennyiségű kábítószergyanús anyagot foglaltak le. A bűncselekményekkel kapcsolatosan több személy szerepét vizsgálja a rendőrség.

Az ügyben a további eljárást a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya folytatja le.

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 17. 10:33, csütörtök | Helyi

Tolna vármegye tűzoltói 2025-ben is megküzdenek a lépcsőkkel

Április 12-én, szombaton a „Rollover” névre keresztelt lépcsőfutó bajnokság sorozat idei második versenyét bonyolították le a Balatonon.

2025. Április 15. 11:00, kedd | Helyi

A BestByte Dombóvár legújabb, heti ajánlata

Best ajánlat!

2025. Április 15. 08:17, kedd | Helyi

A hónap műtárgya – Fekete István Múzeum Dombóvár

Április hónap műtárgyának Fekete István és Piller Edith esküvői meghívóját választotta a múzeum.

2025. Április 14. 08:43, hétfő | Helyi

Az Apáczai Csere János Technikum csapata nyerte a Buzánszky Jenő Emléktornát

A hagyományos Buzánszky Jenő emléktornát hat középiskolai csapat részvételével rendezték meg Dombóváron, az MMSZ Esterházy Miklós Technikum műfüves pályáján.